Vip Lüks Otobüs İmalatı

 

Özel dizayn lüks otobüs imalatı ve kiralaması konusunda Proje Yapım firması Türkiye’nin dışında dünyanın bir çok ülkesine üretim ve kiralık vip otobüsler konusunda hizmet vermektedir.

 

Lüks otobüslerin tadilat tasarım ve imalatı vip minibus konusundan tamamen farklı bir uzmanlık alanıdır. Vip dizayn otobüs tadilatı veya sıfır VIP otobüsler imalatı tamamen marin teknoloji ile gerçekleşmektedir. Proje Yapım şirketinin Muğla Bodrum’da tamamen yat teknolojisi alt yapısı ile kurduğu lüks otobüs iç dizayn ve imalat fabrikası, alanında Türkiye’de ilk ve tek bir fabrikadır.

 

Yandan açılan genişleyen Vip otobüslerden vip seyahat ve konaklama projeli özel dizayn lüks otobüsler Arap yarım adasından Avrupa ve Amerika’ya kadar dünyanın bir çok ülkedine de ihraç edilmektedir.

 

Vip otobüsler tamamen kişeye özel ve özel sipariş üzerine imal edilir. Koltuk tasarımından Zemin ve tavan döşemesine, elektronik ekipmanlarından beyaz eşyaları ve mobilya aksamlarına kadar herşey müşteri talebine odaklı olarak üretilir.

 

Dünyanın en özel lüks otobüslerinden birine sahip olmak veya kiralamak için, firmamızdan danışmanlık ve proje desteği alabilirsiniz. Ayrıcalıklı bir seyahat ve kendinizi özel hissetmek için, lüks otobüs imalat ve kiralama fabrikamız hizmetinizdedir.

 

Vip otobüslerin yanısıra diğer tüm özel araç imalatlarımızı inceleyebilirsiniz. PROJEYAPIM.COM firmamızın web sitesi için tıklayınız.  


 

<Vip otobüs> <lüks otobüs> <VIP OTOBUSLER> <vip dizayn> <otobüs> <vip tasarım> <özel otobüs> <lüks> <tasarım> <dizayn> <üretim> <imalat> <kiralama> <kiralık> <vip otobüsler> <lüks otobüsler> <tasarımı> <en lüks otobüs>  <super lüks otobüs>