Üstü açık otobüs kiralama

üstü açık otobüs, çift katlı otobüs  kiralama  imalat  turist otobüsü kiralama kutlama otobüsü  takım otobüsü açık gezi otobüsü  şampiyonluk otobüsü   tavanı açık otobüs kiralama 

Tek katlı ve çift katlı organizasyon otobüsü imalatı ve kiralama konusunda 12 ay hizmet vermekteyiz. Üstü açık otobüsler kiralama konusunda özel organizasyonlara ve kampanyalara ve otobüs roadshowlarına hizmet vermekteyiz. Özel reklam organizasyonları ve prodüksiyon hizmetleri içinde firmamızın çok çeşitli event otobüsü kiralama alternatifinden yararlanabilirsiniz. 

 

Üstü açık otobüs organizasyonlarda, bir çok ses getiren kampanya ve kutlamaya hizmet ettik.Şampiyon Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüplerinin tedarikçisi olmakta, firmamızın ayrı bir gurur kaynağıdır. Şampiyon Beşiktaş için özel olarak giydirme yapılıp kiraladığımız çift katlı üstü açık otobüsümüz, Türkiye'nin gündemine oturdu. Ayrıca Avrupa fatihi Fenerbahçe basketbol takımı için hazırladığımız çift katlı üstü açık otobüsümüz yine Avrupa'da beğeni topladı.

 

Ana firmamız Proje Yapım şirketinin sayfasını incelemek için tıklayınız. 

 

Bjk şampiyonluk otobüsü    Beşiktaş kutlama otobüsü  Beşiktaş üstü açık otobüsü   BJK Kulüp otobüsü

fenerbahçe şampiyonluk otobüsü üstü açık otobüs kiralama

 

beşiktaş otobüsü beşiktaş şampiyonluk otobüsü Beşiktaş üstü açık otobüs Beşitaş takım otobüsüçift katlı otobüs kiralama

BJK çift katlı otobüs BJK kutlama otobüsü