Seçim Otobüsü Kiralama

Seçim Otobüsü Kiralama

 
İstanbul, Bursa ve Muğla Bodrum merkezli seçim ve reklam tanıtım araçları imalat fabrikalarımızda, yaklaşık 30 yıldır Türkiye ve dünyanın her yerine seçim otobüsleri, seçim tırları, mobil led ekran araçlar ve özel üretim propaganda araçları kiralama hizmeti veriyoruz. 
 
Seçim otobüsleri üretimlerimizde kesinlikle 2. El malzeme kullanılmaz. Seçim araçlarımızın tamamında kendinden anfili (aktif) son model ithal hoparlörler kullanılır. Dolayısı ile bir miting yada seslendirme anında araç üzerindeki hoparlörlerin tamamı birbirinden bağımsız çalışır. Örneğin 12 hoparlörlü bir araçta, biri arızalansa diğer 11’i seslendirmeye devam eder. Çünkü 11 hoparlörün her biri için 11 ayrı bağımsız anfi yer almaktadır. Eski sistem araç içerisinde hantal ve tek merkezli anfiler kullanmıyoruz.
 
Seçim tırları üretim atölyemiz Türkiye ve dünyada en özel mobil sahne tırları projelendirip üretmektedir. Mega sahneli tırlardan tek taraflı ve çift taraflı açılan mobil sahne tırlara ve çift katşı sahne tırlara kadar en özel projeleri yaşama geçiriyoruz. 
 
Mobil led ekran araçlar konusunda firmamız Türkiye'nin ilk ve tek projeli ruhsatlı araç üreticisidir. Mobil led ekranlı araçlarımız adayın görüntüsünü, sesini ve mesajlarını her semte ve her meydana 7/24 taşır. Türk siyasetinde bir ilk olan mobil led ekranlı kamnetlerimiz katıldığı her seçim kampanyasında %100 zaferle sonuçlanan başarılara imza atıp, seçim araçları kategorisinde bir rekor kırmıştır.  Araçlarımızı Türkiye ve dünyanın her noktasına kiralıyoruz...
 

1çift katlı otobüs imalat

ak parti (AKP) seçim otobüsü

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Seçim Otobüsü

Milliyetçi Hareket Partisi MHP Seçim Otobüsü

vip otobüs üretim

seçim otobüsü yapımı

eğitim otobüsü

 

otobüs üretimi

seçim otobüsleri yapım

turist otobüsü

mhp seçim otobüsü kiralama

chp seçim otobüsü kiralama

ak parti seçim otobüsü kiralama

 

vip election bus

turkish vip election bus

business class bus turkey