Ofis Otobüs

toplantı otobüsü

Özel ofis otobüs tasarımı ve dizaynı firmamıza başvuran şirketlerin talepleri doğrultusunda üretilir. Mobil ofis otobüsler, tanıtım otobüsü, pazarlama otobüsü mobil şube, ürün ve hizmet tanıtımı formatlarında olabilmektedir. Yada firma sahiplerine, şantiye vb. alanlarda çalışanları ile toplantı organizasyon yönetim koordinasyon gibi hizmetleri veren otobüs formatlardadır.
 

Tarafımızca imal edilen, mobil ofis otobüs uygulamasının Türkiye’de en çok kullanıldığı alan İstanbul 3. Havalimanı projesinin taşınma sürecidir. Bunun yanısıra, özellikle inşaat sektöründe çokça tercih edilen bir çözüm aracıdır.

 

Her türlü şirket projeleri için özel dizayn edilmiş komuta otobüsü özel koordinasyon otobüsü imalatı, konusunda firmamızdan danışmanlık ve proje desteği alabilirsiniz. Tüm  elektronik ve ofis ekipmanlarının yanı sıra, her türlü konforun da düşünüldüğü ve tamamen projenizi özel ofis otobüslere sahip olmak için arayınız.

 

Özel araç imalatlarımızı PROJEYAPIM.COM da detaylı incelemek için  tıklayınız

 


 
ofis otobüs imalatı toplantı otobüsü

 

komuta otobüsü koordine otobüsü

ofis otobüsotobüs ofis

 

<Otobüs ev> <otobüs> <sistemleri> <dizayn> <tasarım> <üretim> <vip> <lüks> <açılan> <eğitim <sağlık> <tanıtım> <otobüsleri>  <otobüsler> <imalat>  <yapımı> <özel <üretim otobüs> <özel imalat otobüs