Mobil Şube Otobüs

Mobil Şube Otobüs

mobil  manav  otobüs  otobüsü  ankara büyükşehir belediyesi   belediye otobüsü   dizayn modifiye   tadilat

Mobil şube satış pazarlama ve showroom otobüsleri imalatı konusunda Avrupa genelinde ilkleri üretiyoruz ve hayalleri gerçeğe dönüştürmeye devam ediyoruz. Ankara Büyükşehir Belediyesi için " MOBİL MANAV OTOBÜS " tasarım dizayn ve imalatını tamamladık. 

7. Uluslararası Ankara Festivalinde sergilenen otobüs, büyük beğeni kazandı. Gerek Ankara, gerekse bir çok büyükşehir belediyesinin kırsal kaynaklar dairesi tarafından beğeni toplayan mobil manav otobüs bir çok teknolojik özelliği de içerisinde barındırıyor.

Tam olarak 52 manav kasasına sahip mobil otobüste bir de soğuk hava deposu bulunuyor. Özel tasarımı ile hidrolik olarak yan tarafından açılan mobil manav otobüs içerisinde ısıtma ve soğutma ünitesinden, TV yayınına, soğuk hava perdelerine kadar bir çok elektronik donanım da bulunuyor.

Mobil Manav Otobüs," Proje Yapım" firması tarafında Ankara Büyükşehir Belediyesi için yaklaşık 4 hafta gibi mucize bir sürede hazırlandı. Eski bir belelediye otobüsünün tadilatı ile gerçekleştirilen proje, kulvarında dünya da bir ilk özelliği de taşıyor.. 

Ana firmamız Proje Yapım Şirketi İnternet Sitesi İçin Tıklayınız. 

 

 

ankara buyuksehir belediyesi mobil otobus

belediye otobusu mobil

groccery bus mobil otobus imalat

manav otobusu

 

mobil manav

 

mobil manav otobus

 

mobile bus

mobile groccery manav

 

otobüs dizayn mobil otobüs

 

otobüs mağaza magaza