Hakkımızda

Hakkımızda

Uluslararası ISO 9001 VE ISO 14001 kalite belgelerine sahip olan Proje Yapım şirketimizin üretimleri de uluslararası CE sertifikası ile gerçekleşmektedir. Özel dizayn vip otobüs imalatı konusunda firmamız uluslararası referanlara sahiptir. Proje Yapım şirketinde yalnızca özel imalat otobüsler üretilir. Firmamızda standart otobüs üretimi ve tadilatı yapılmaz. Kiralama ve imalat hizmetlerimiz tamamen özel tasarım ve özel dizayn otobüs projeleri içindir.  

 

Özel imalat otobüsler konusunda sınırları zorlayacak her türlü tasarım için Proje Yapım şirketinden danışmanlık ve proje desteği alabilirsiniz. 

 

Özel araç imalatlarımızı PROJEYAPIM.COM da detaylı incelemek için  tıklayınız

 

Özel modifiyeli otobüsler, özel vip otobüsler ve projelere özel otobüs, tasarım - modifikasyon - dizayn ve imalat konusunda Türkiye ve dünyada bir çok ülkede 1992 yılından bugüne faaliyet gösteriyoruz. Ankara merkez ve Muğla Bodrum merkezli fabrikalarımızda, Vip otobüsler, proje otobüsler ve özel tasarım otobüsleri üretimi yanı sıra, özel imalat tır ve özel dizayn ticari araçları ve Sahne Tırlar üretim ve kiralama hizmeti de gerçekleştirmekteyiz. Hayalinizde ki otobüsü yaşama geçirmek için bizden danışmanlık alabilirsiniz. Tecrübelerimizi ve araçlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

otobüs dizayn

otobüs dizayn

 

vip otobüs imalatı satış pazarlama otobüsü

 

showroom otobüs özel yapım otobüs imalatı

kiralık üstü açık otobüs mobil şube otobüs

tanıtım otobüsü eğitim otobüsü

 Reklam  otobüsleri, lüks, otobüs,  tanıtım  otobüsleri,  otobüs sahne,  event  otobüsleri,  özel otobüs, imalatı,   led tv otobüs,  mobil otobüs,  imalat,  otobüs, tanıtım otobüsü,  reklam otobüsü,   seçim otobüsü,   organizasyon, otobüsü,  sahne otobüs,  mobil eğitim otobüsü,  mobil tanıtım otobüsü, vip dizayn otobüs, ambulans otobüs, klinik otobüs, otobüs tasarımı, vip otobüsler, lüks otobüsler, imalatı, üretimi, tasarımı, yapımı, kiralaması, kiralama